ankara

Ambalajlama Hizmetlerimiz

Evinizin veya iş yerinizin taşınması işlemlerine başlamadan önce tüm eşyalarınız özenli ve dikkatli bir şekilde ambalajlanmakta ve böylece emniyetli bir nakliyat işlemi gerçekleştirilmektedir. Ankara nakliye firmamızın en önem verdiği konuların başında gelen ambalajlama çalışmamız, hizmet kalitemizin bir göstergesidir. Tüm eşyalar en emniyetli şekilde ambalajlandıktan sonra nakliye işlemlerine başlamak üzere araçlarımıza aktarılır ve araç içinde de yerleştirilen eşyaların sarsıntısız yolculuğu için gerekli tedbirler alınır.

Ambalajlamanın yapılışında dikkat edilen unsurlar, eşyalarınızın taşınması sırasında zarar görmemesi için büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle firmamız elemanları taşıma işlemlerine başlamadan önce paketleme konusuna odaklanırlar ve mümkün olan en iyi ve güvenli ambalajlama çalışmasını uygularlar.

Ambalajlama Hizmetlerimiz

Düzgün bir ambalajlama yapmak için eşyanın cinsine en uygun paketleme malzemelerinin seçilmesi gerekir. Bu nedenle örneğin kırılacak bardak, tabak, vazo gibi eşyalar önce kraft kağıtlara sarılarak emniyetli biçimde kolilere yerleştirilir. Sökülmesi gereken yemek masası, vitrin gibi eşyalar ise özenle demonte edilerek her bir parçası ayrı ayrı ambalajlanır ve gerekiyorsa numaralandırılır.

Ambalajlama Hizmetlerimiz